Nasze projekty

Dawid Kubacki przekazał informacje o stanie zdrowia żony. „Pierwsze zwycięstwo”

"Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia" - napisał w sobotę w mediach społecznościowych Dawid Kubacki. Żona polskiego skoczka narciarskiego od kilku dni walczy o życie.

Fot. _marta_ku_/Instagram

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony – napisał skoczek na swoim Instagramie.

Podkreślił, że sobota to dzień zawodów na skoczni narciarskiej, ale dla nich to przede wszystkim dzień pierwszego zwycięstwa. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp – dodał. Za pośrednictwem wpisy w mediach społecznościowych podziękował również za płynące dla nich wsparcie.

W poniedziałek 20 marca, Dawid Kubacki poinformował o ciężkim stanie swojej żony. „Lekarze walczą o jej życie” – napisał skoczek. Jak dodał, powodem są przyczyny kardiologiczne. Od tego momentu słowa wsparcia dla rodziny Kubackich napływają z całego świata.

CZYTAJ: Bp Muskus odprawił Mszę św. w intencji Marty Kubackiej. „Ta młoda rodzina potrzebuje dziś siły i nadziei”

pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę