Nasze projekty

Czworaczki przyszły na świat w Poznaniu. „Jedno dziecko mamy gratis”

Czworaczki przyszły na świat w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. "Jestem zszokowany, ale pozytywnie. Bardzo się cieszę" - powiedział ojciec dzieci.

fot. Gigin Krishnan/Unsplash

Czworaczki to trzy dziewczynki i chłopiec. Dzieci urodziły są w dobrym stanie, a ich waga urodzeniowa wynosiła od 1245 do 1860 g, jak poinformowała w niedzielę Małgorzata Kolczyńska, rzecznik prasowy Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

„Jedno dziecko mamy gratis”

Szczęśliwi rodzice czworaczków są z Wilkowyi w Wielkopolsce. Ojciec dzieci przekazał lokalnym mediom, że spodziewali się trojaczków. A tymczasem jedno dziecko mamy gratis – powiedział.

Jak przekazał, dzieci i żona czują się dobrze. Żona jest bardzo dzielna. Jestem z niej bardzo dumny. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jestem zszokowany, ale pozytywnie. Bardzo się cieszę, ale z tyłu głowy towarzyszą mi zmartwienia. Jak sobie poradzimy, ale teraz nie mamy już wyboru. Trzeba dać sobie radę – zaznaczył.

Reklama

Taki poród zdarza się raz na pięćdziesiąt milionów.

W ubiegłym roku szpital powitał na świecie pięcioraczki

W styczniu 2021 roku w poznańskim szpitalu urodziły się pięcioraczki – cztery dziewczynki i chłopiec. W poród było zaangażowanych łącznie trzydziestu pracowników placówki. Waga urodzeniowa dzieci wynosiła od 680 do 1180 gramów.

kh, PAP/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę