Nasze projekty

Aleteia kończy publikacje w języku polskim. Dziękujemy za Waszą pracę!

Dziękujemy całemu zespołowi, który przez siedem lat tworzył polską edycję portalu Aleteia, dostarczając ważnych treści swoim czytelnikom.

Aleteia.pl

„Niestety musimy Was z żalem poinformować, iż polska edycja portalu Aleteia przestanie funkcjonować w dotychczasowej formie” – poinformował wczoraj w imieniu redakcji Konrad Sawicki, redaktor naczelny Aleteia.pl.

„Z przyczyn finansowych – środki pochodzące z reklam oraz bezpośrednie wsparcie od naszych najwierniejszych Czytelników okazały się niewystarczające – dyrekcja naszej organizacji podjęła decyzję o zaprzestaniu publikacji w języku polskim” – wyjaśnił.

Aleteia w polskiej wersji językowej istnieje od 2016 roku. Przez siedem lat redakcja portalu dostarczała swoim czytelnikom treści ubogacających duchowo, ale również najważniejszych informacji związanych z życiem Kościoła.

Reklama

„Przez ponad 7 siedem lat redakcja polskiej edycji Aletei ciężko pracowała nad tym, byście Wy, nasi Wspaniali Czytelnicy, mogli do nas zajrzeć o dowolnej porze dnia lub nocy i wyjść od nas jako osoby duchowo bogatsze, solidniej uformowane, lepiej przygotowane do trudów dnia codziennego oraz po prostu szczęśliwsze” – czytamy na stronie portalu.

I właśnie za lata tej pracy, za cały trud włożony w tworzenie portalu DZIĘKUJEMY całej redakcji polskiej edycji portalu Aleteia. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie budować media katolickie w Polsce.

Redakcja portalu Stacja7.pl

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę