Nasze projekty

Aktor Piotr Mróz oświadczył się w wyjątkowym miejscu. „Powiedziała tak przed Matką Bożą”

Piotr Mróz poinformował na swoim Instagramie, że oświadczył się swojej ukochanej, a ta zgodziła się. "Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym przed Matką Bożą w Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe" - napisał aktor.

fot. piotrmroz1988/instagram.com

Piotr Mróz zyskał sporą popularność dzięki roli w serialu „Gliniarze”. W zeszłym roku aktor wygrał także dwunastą edycję znanego programu rozrywkowego „Taniec z Gwiazdami”. Wczoraj na swoim Instagramie poinformował, że oświadczył się swojej ukochanej, modelce Agnieszce Wasilewskiej.

Zrobił to w wyjątkowym miejscu, w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą, w Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Aktor wielokrotnie podkreślał, że jest osobą głęboko wierzącą. W jednym z wywiadów przyznał, że życie w związku niesakramentalnym jest dla niego nie do końca właściwe. Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu! – podkreślał.

pa, plotek.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę