Nasze projekty

Abp Ryś szalał z dziećmi z zespołem Downa na zjeżdżalni. Zobacz wideo!

Abp Grzegorz Ryś odwiedził uczestników rekolekcji dla rodzin z dziećmi zespołem Downa. Był czas na modlitwę, ale też zabawę. Do najmłodszych dołączył również biskup!

fot. print screen Gość Niedzielny/Twitter

„Jak Dzień Dziecka to zabawa na całego!! Ekipa „Gościa Niedzielnego” przyłapała abp. Grzegorza Rysia kiedy udowadniał, że wiek to tylko niewiele mówiące cyferki a dziecięcą radość można mieć w sobie zawsze” – czytamy w opisie nagrania, które zamieścił w mediach społecznościowych „Gość Niedzielny”.

Abp Ryś celebrował w Dzień Dziecka mszę świętą dla uczestników rekolekcji dla rodzin z dziećmi z zespołem Downa, które po raz pierwszy w Polsce zorganizował Domowy Kościół Archidiecezji Łódzkiej. Później metropolita łódzki uczestniczył w festynie rodzinnym.

Reklama

Uczestnicy rekolekcji przede wszystkim będą uczyć się najprostszych prawd wiary, a szczególnie miłości Boga – opowiada o nich Łukasz Głowacki, jeden z organizatorów w rozmowie z Radiem Plus. Bo Bóg kocha każdego z nas. A ta miłość powinna być szczególnie podkreślana w odniesieniu do ludzi, którzy się gorzej mają.

kh, gosc.pl, radioplus.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę