Nasze projekty

Abp Hoser trafił ponownie do szpitala. „Stan jest poważny”. Prośba o modlitwę

Abp Henryk Hoser znalazł się ponownie w szpitalu, a jego stan jest poważny, poinformował biskup diecezji warszawsko-praskiej Romuald Kamiński. Poprosił również o modlitwę.

fot. Episkopat.pl

W opublikowanym w piątek komunikacie, bp Kamiński przekazał, że „w czwartek, 29 lipca 2021 roku, ksiądz arcybiskup Henryk Hoser SAC znalazł się ponownie w szpitalu. Stan Księdza Arcybiskupa Seniora jest poważny„.

Biskup zaapelował o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia abp. Hosera. „Proszę serdecznie wszystkich diecezjan o otoczenie Chorego modlitwą indywidualną; powierzam duszpasterzom pamięć o tej intencji w modlitwie wspólnotowej – wspomnienie w modlitwie powszechnej podczas Eucharystii, podczas adoracji czy różańca itp. Niech towarzyszy Księdzu Arcybiskupowi nasza jedność z nim wyrażona w ofiarowanej w jego intencji modlitwie brewiarzowej” – napisał.

To już trzeci w tym roku pobyt abp. Hosera w szpitalu. Po raz pierwszy trafił do szpitala w kwietniu, z powodu zakażenia koronawirsem. Później w maju w wyniku powikłań po przejćiu COVID-19.

Reklama

78-letni abp Hoser w latach 2008-2017 był ordynariuszem diecezji warszawsko-praskiej. Po osiągnięciu wieku emerytalnego, Franciszek mianował duchownego wizytatorem apostolskim w Medjugorie, gdzie w 1981 roku miała objawić się Matka Boża.

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę