Nasze projekty

91-letni o. Leon Knabit zaszczepiony przeciw COVID-19

91-letni o. Leon Knabit zaszczepił się drugą dawką szczepionki przeciw COVID-19. "Świat próbuje się ratować szczepionkami. Głosy zewsząd podają, że zaszczepieni, nawet gdy zachorują, znoszą chorobę lżej. Jedno jest pewne, szczepienie nie powinno być obowiązkowe. Każdy osądza sam." - napisał benedyktyn.

Facebook/o. Leon Knabit

13 marca o. Leon Knabit przyjął drugą dawkę szczepionki. Na swoich mediach społecznościowych poinformował internautów, że czuje się dobrze, a jedynie doskwierają mu drobne dolegliwości tj: lekkie dreszcze, ból ręki. Towarzyszyło mu także ogólne osłabienie.

[Wpis z 13 marca 2021 r.]Wczoraj o godz. 9.30, po miesiącu, przyjąłem druga dawkę szczepionki (Moderna). Cały…

Posted by O. Leon Knabit OSB on Monday, March 15, 2021

Dziś, kiedy dolegliwości ustały, o. Leon Knabit ustosunkował się do mitów nt koronawirusa i szczepionki na swoim profilu na Facebooku. Faktem jest, że wirus istnieje i to w różnych już odmianach i że zaraził miliony ludzi na całym świecie, a spowodował zgon wielu setek tysięcy. Wiele osób przechorowało go bardzo ciężko, a jakie skutki zostawił w organizmie, to jeszcze za mało czasu, by stwierdzić ostatecznie. Jak wywrócił porządek na całym świecie, to widać. – napisał benedyktyn.

Reklama

Głosy zewsząd podają, że zaszczepieni, nawet gdy zachorują, znoszą chorobę lżej. Jedno jest pewne, szczepienie nie powinno być obowiązkowe. Każdy osądza sam. Ja się zaszczepiłem już dwa razy, po konsultacji z dwoma/dwiema lekarkami, które znają wyniki moich najnowszych badań i po zapoznaniu się z opinią abpa Hosera, który jako lekarz zna skład szczepionki, nie wyraża zastrzeżeń etycznych i uważa, że nie wpływa ona na zmianę osobowości człowieka (żaden czip) – dodał.

SPRAWDŹ: Q&A: Szczepienie przeciw COVID-19

Reklama

kw/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę