Nasze projekty

ŚDM i rekolekcje internetowe? Why not!

Wspólnota "Emmanuel" w ramach przygotowań do ŚDM postarała się o cykl filmików tworzących rekolekcje internetowe. Co ciekawe - będą ukazywały się one zarówno po polsku jak i po angielsku. Rekolekcjom przewodzi hasło "On my way".

Reklama

„On My Way” to cykl spotkań z różnymi ludźmi Kościoła: kapłanem, małżeństwem, młodymi i siostrą konsekrowaną. Zadaliśmy im najbardziej fundamentalne pytania dotyczące wiary, cierpnienia, biedy, relacji rodzinnych i obecności Boga w różnych sytuacjach w naszym życiu. – piszą młodzi.

Rekolekcje pomogą odpowiedzieć na pytanie co to znaczy, że Bóg stał się człowiekiem, jak możemy wierzyć w Boga, skoro doświadczamy cierpienia, czy kochanie rodziców zawsze oznacza bycie posłusznym, co to znaczy opuścić dom a nawet w jaki sposób dobrze używać pieniędzy. Gościem pierwszego odcinka będzie Ks. Rafael Fornasier ze Wspólnoty Emmanuel z Brazylii.

Nowe video będzie się ukazywało w każdą kolejną niedzielę Adwentu. Pierwszy odcinek – już 29 listopada.
Jeśli chcecie być na bieżąco z tymi rekolecjami, możecie dołączyć do facebook’owego wydarzenia lub śledzić fanpage Wspólnoty Emmanuel. Możecie też subskrybować kanał na portalu YouTube.

Reklama
Reklama

 

OnMyWay


Monika Szeptyńska, Emmanuel WYD 2016 Communication Team

Reklama
Reklama

plaster grafika promująca

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite