Nasze projekty

„Panama w Warszawie” – transmisja live

W łączności z papieżem Franciszkiem i Światowymi Dniami Młodzieży, 27 stycznia podczas "Panamy w Warszawie" młodzi będą mogli doświadczyć obecności Boga w modlitwie, adoracji, sakramentach i radosnym uwielbieniu we wspólnocie Kościoła. Wszystkich tych, którzy nie mogą dołączyć do wspólnego spotkania zapraszamy do oglądania transmisji na żywo.

Reklama

Transmisję na żywo ze Świątyni Opatrzności Bożej będzie można śledzić na kanale YouTube Archidiecezji Warszawskiej. Relacja będzie obejmować dwie części spotkania. Pierwsza z nich rozpocznie się o godz. 14.00. Po powitaniu i zawiązaniu wspólnoty, o godz. 14.45 odbędzie się konferencja, podczas której abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki odpowie na pytanie: „Jak usłyszeć głos Boga?”. Pierwszą część spotkania zakończy modlitwa przed ikoną Matki Bożej Salus Populi Romani.

Druga część spotkania rozpocznie się o godz. 18.00. Młodzi połączą się ze swoimi rówieśnikami w Panamie, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu ŚDM. O godz. 19.00 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, w czasie której uczestnicy wysłuchają zarejestrowanej wcześniej homilii papieża Franciszka skierowanej do młodzieży całego świata. Spotkanie zakończy wspólne uwielbienie.

Reklama
Reklama


Śledź bieżące informacje na Facebooku:

PANAMA W WARSZAWIE!

Reklama
Reklama

 

 

 

Reklama

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite