Nasze projekty

Czas na zmiany w Twoim życiu! Zaproszenie na konferencję online „Czas kobiet”

Zarówno kobiety młode, jak i dojrzałe, szukające pracy i spełniające się w tej, którą mają - wszystkie panie zaproszone są do udziału w bezpłatnej konferencji online zatytułowanej "Czas kobiet". Odbędzie się ona już 20 czerwca w formie transmisji na żywo.

Reklama

Konferencja będzie się składała z czterech bloków tematycznych:

Piękna – jak poznać siebie, Mądra – czym kierować się w życiu, Świadoma – na czym budować swoje życie oraz Kobieta Sukcesu – Droga na sam szczyt. Będzie poruszała tematykę związaną z życiem rodzinnym, macierzyństwem, realizacją zawodową kobiet, postrzeganiem siebie, rozwojem intelektualnym, inteligencją emocjonalną oraz integracją wewnętrzną.

Wśród prelegentów będzie można posłuchać m.in. biskupa Wisława Szlachetkę – delegata KEP odpowiedzialnego za duszpasterstwo kobiet; ks. Marka Dziewieckiego czy s. Annę  Marię Pudełko.

Reklama
Reklama

Za jej organizacją i pomysłem stoi Fundacja Wiara w Biznesie, która od 2 lat prowadzi projekt „Oblicza kobiety”. W jej ramach założyła go młoda jurystka Ewa Sztreker, która stworzyła społeczność ponad półtora tysiąca kobiet. Jest członkiem Krajowej Rady Duszpasterskiej ds. Kobiet. Prowadzi wiele projektów edukacyjnych i kulturalnych. Jej materiały filmowe tylko podczas kwarantanny miały blisko 100 000 wyświetleń.

Organizowana teraz przez nią Konferencja Online „Czas Kobiet” skierowana jest zarówno do kobiet młodych jak i dojrzałych, tych które pragną rozwijać się w różnych obszarach życia, a także tych spełnionych, do kobiet aktywnych zawodowo oraz szukających pracy. Jej celem jest wspieranie kobiet, aby odkrywały swoje możliwości i potencjał, by lepiej mogły się realizować i spełniać swoje marzenia. Kobiety sukcesu, mamy, bizneswoman i ekspertki pokażą jak można to zrobić w sposób prosty i przyjazny, ale niesamowicie skuteczny.

To wydarzenie może być wielkim czasem na zmiany w Twoim życiu. Pragniemy wspomóc Cię, byś wzięła życie w swoje ręce i została Kobietą Sukcesu. Odkryj razem z nami swoje oblicze, by znaleźć klucz do Twojego serca

Reklama
Reklama

przekonuje Ewa Sztreker

Aby bezpłatnie wziąć udział w konferencji wystarczy się wcześniej zarejestrować na stronie www.rejestracja.obliczakobiety.pl

Reklama

Ogólnopolska Konferencja Online

Czas Kobiet – ogólnopolska konferencja online. Wraz z ks. bp Wiesławem Szlachetką, Delegatem Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Kobiet zapraszamy wszystkie kobiety do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencję online „Czas kobiet”.🥰Ksiądz biskup Wiesław Szlachetka objął to wydarzenie swoim patronatem honorowym.😍W odpowiedzi na wyzwania, które stoją przed współczesną kobietą oraz mając w sercach słowa papieża Pawła VI i Jana Pawła II, którzy podkreślali, że nadchodzi czas kobiet podjęłyśmy się zorganizowania tego spotkania. 🔥Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca 2020 r. w formie transmisji na żywo. 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷Wymagane są wcześniejsze zapisy przez stronę: www.rejestracja.obliczakobiety.pl

Posted by Oblicza Kobiety on Wednesday, June 3, 2020

Stacja7 jest patronem medialnym wydarzenia

ad, mat. pras./Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę