Nasze projekty

„Przemebluj” swoje życie

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? "Przemeblować" je, poukładać od nowa? Adwent jest do tego idealną okazją. 5 grudnia startują rekolekcje ADVENTURE, które mogą być najważniejszą przygodą w twojej historii.

Reklama

To rekolekcje dla tych, którzy ciągle nie mają czasu. Wiecznie zapracowanych, zabieganych, mających trudność ze zwolnieniem pędu życia – mówi Jan Szynaka, prezes firmy Szynaka Meble, która została mecenesem artystycznym rekolekcji ADVENTure.

 

Ale kiedyś trzeba się zatrzymać. Pomyśleć, czy nie przydałby mu się duchowy remont lub chociaż "przemeblowanie" pewnych spraw – dodaje.

Reklama

 

Rekolekcje ADVENTure to 21 krótkich (ok. 3 minut) odcinków (emitowanych na kanale Stacji7 w serwisie YouTube) oraz cykl spotkań w warszawskim kościele św. Anny.

 

Reklama

Mam nadzieję, że to będa impulsy, które będą w stanie skłonić każdego do refleksji nad swoim życiem. Nigdy nie jest za późno, aby coś zmienić – kończy właściciel producenta mebli biurowych i domowych, którego firma w 1991 roku przygotowała ołtarz na Mszę Świętą koncelebrowaną przez Jana Pawła II podczas jego pielgrzymki do Polski.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite