Nasze projekty

Zapytaj kardynała!

Zadaj pytanie. Odpowiedź usłyszysz w Radiu Plus Warszawa!

Reklama

Niebawem młodzież archidiecezji warszawskiej spotka się w studio Radia Plus z kard. Kazimierzem Nyczem. Porozmawiają o miłosierdziu – czym jest i czym nie jest. Na czym polega prawdziwe miłosierdzie i czy istnieją wokół niego nieprawdziwe stereotypy. Co trzeba zrobić, aby zostać człowiekiem miłosierdzia. Jak rozumieć słowa: Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Wszystko w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży i spotkania z papieżem Franciszkiem.

Nie tylko młodzież w studio, ale każdy może włączyć się w rozmowę o miłosierdziu. Zapraszamy wszystkich Was na wirtualne spotkanie z cyklu: wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać o miłosierdziu.

Reklama

Możesz pytać o wszystko, czym jest miłosierdzie Boga i czy człowiek może być tak samo miłosierny? Czy jesteś miłosierny i po co masz być? Każde pytanie weźmiemy pod uwagę.

Reklama

Odpowiedzi udzieli na antenie Radia Plus Warszawa ks. kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski.

Wkrótce podamy datę i godzinę emisji audycji.

Reklama

Pytania możecie zadać w poniższym formularzu.

Młodzież pyta – kardynał odpowiada jest jednym z projektów przygotowywanych w ramach Kropli Miłosierdzia, wspólnego projektu Archidiecezji Warszawskiej i Centrum Centrum Myśli JP2, pod patronatem m. in. Radia Plus Warszawa i Stacji7

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite