Nasze projekty

Wyjątkowa podróż, która odmieni cię na zawsze

By ją odbyć, nie musisz nawet opuszczać swojego fotela. Wystarczy, że weźmiesz do ręki książkę "Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym zostało już tylko szczęście."

Reklama

Przewodnikiem w tej niesamowitej wyprawie po Polsce jest Patryk Świątek. To znany bloger podróżniczy (współautor bloga Paragon z podróży), który bez grosza przy duszy wybrał się się w podróż stopem po Polsce, by odnaleźć wspólnoty na co dzień żyjące w bliskiej relacji z Bogiem.
 

Wyjątkowa podróż, która odmieni cię na zawsze

Świątek odwiedza miejsce, które nie mają szans trafić na piewrsze strony gazet. Udaje się tam, gdzie inni nawet nie myślą spojrzeć. Odwiedza próbujących wrócić do normalnego życia narkomanów, mieszka z bezdomnymi alkoholikami u sióstr Kalkutek, tropi wspólnoty, o których mało kto słyszał.

Reklama
Reklama

 

Posłuchaj, co autor mówi o książce:

Wszędzie gdzie się udaje, towarzyszy mu łaska Boża, której Świątek zaufał na tyle, że poddał jej nawet decydowanie o kolejnych "przystankach" tej niecodziennej pielgrzymki.

Reklama
Reklama

 

>>> Kup książkę "Dotknij Boga…" w promocyjnej cenie <<<

 

Reklama

Zapiski z jej trasy uczą pokory i pozostawiają niezapomniane wrażenia. Nawet jeśli nie uda ci się dzięki tej książce dotknąć Bogą, to z pewnością dotknie ona Ciebie, a Bóg stanie się bliższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite