Nasze projekty
fot. Piotr Babisz/Muza Dei [Materiały Archiwalne]

Końcowe odliczanie do inauguracji Kongresu „Łączy nas kultura”. Zapisy otwarte do 6 listopada

Federacja Kultury Polskiej zaprasza na kongres "Łączy nas Kultura", który odbędzie się 7 listopada br. w Ożarowie Mazowieckim. To wyjątkowa propozycja dla twórców, liderów projektów kulturalnych oraz osób zaangażowanych we wspieranie inicjatyw kulturalnych.

Reklama

Kongres Kultury Polskiej jest spotkaniem środowisk zainteresowanych wspólnym działaniem na rzecz polskiej kultury i tradycji, zakorzenionej w wartościach chrześcijańskich. Jest szansą na wzbogacenie wiedzy, inspirację oraz nawiązanie istotnych relacji biznesowych i partnerskich. 

Gośćmi Kongresu będą nie tylko osoby zasłużone dla kultury, ale także sponsorzy, mecenasi, liderzy i twórcy, którzy z pasją przyczyniają się do rozwoju projektów kulturalnych w Polsce.

Wśród prelegentów znajdą się interesujący mówcy, autorytety branży i praktycy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wizją rozwoju inicjatyw w dziedzinie kultury. Swój udział zapowiedzieli m. in. prof. Aleksander Bańka, aktor Leszek Zduń, youtuber Tomasz Samołyk, o. Michał Legan OSPPE – kierownik Redakcji Audycji Katolickich TVP, Aneta Liberacka – red.naczelna Stacji7, Kamil Zbozień – założyciel RTCK, Andrzej Sobczyk – współtwórca grupy Rafael, Andrzej Dubiel – prezes Fundacji Muza Dei, Wojciech Kaczmarczyk – dyrektor Narodowego Instytutu Wolności, Bp Artur Ważny – przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji. 

Mam takie marzenie, byśmy my – ludzie, którym leży na sercu kultura, oparta na wartościach chrześcijańskich, zaczęli robić coś razem, działać wspólnie. Wierzę, że Kongres otworzy nam taką przestrzeń – podkreśla Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7. 

Reklama

„Siła współdziałania jest wielka”

Uczestnicy będą mieć okazję do nawiązania relacji z przedstawicielami polskich organizacji działających w sektorze kultury i zapoznania się z nowymi możliwościami współpracy. Udział w Kongresie ułatwi poznanie kluczowych osób i organizacji zajmujących się finansowaniem działalności kulturalnej w Polsce. Przewidziany w programie networking i wymiana doświadczeń przy kawie będzie okazją do spotkania ludzi i organizacji o podobnych misjach i celach, może też przyczynić się do wspólnych inicjatyw i realizacji wspólnych idei oraz zdobycia wsparcia dla własnych projektów.

Siła współdziałania jest wielka. Dlatego chcę poznawać kolejnych liderów tworzących polską kulturę. Jestem pewien, że Kongres mi w tym pomoże – zaznacza Andrzej Sobczyk z Rafaela, zachęcając do udziału w wydarzeniu.

Kongres “Łączy nas Kultura” odbędzie się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Rozpocznie się o godz. 10:00. Zapisy na wydarzenie są otwarte do 6 listopada br., a udział można potwierdzić poprzez formularz dostępny na stronie Kongresu >>>link tutaj>>>. Liczba miejsc jest ograniczona.

Reklama

Organizatorem wydarzenia jest Federacja Kultury Polskiej, której celem jest integracja środowisk zajmujących się szeroko pojętą kulturą i aktywne ich wspieranie. Partnerzy Kongresu Kultury Polskiej to Muza Dei, Stacja7, RTCK, Rafael i Światło&Sól.

ihk/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę