Nasze projekty

Nie-książki. Świetna zabawa, która nigdy się nie nudzi

Czy książki, które zawierają niewiele mniej stron niż tekstu, mogą być wciągające? Jak najbardziej! Wybraliśmy cztery, dzięki którym dasz się pochłonąć niekończącej się zabawie i wzniesiesz się na wyżyny kreatywności.

Reklama

Keri Smith – "Zniszcz ten dziennik wszędzie"

 

To kontynuacja książki "Zniszcz ten dziennik", która zapoczątkowała serię publikacji z przeznaczeniem do kreatywnego wykorzystania (polania kawą, podeptania, bazgrania czy zrzucenia z balkonu).

 

Reklama
Reklama

Dzieło Keri Smith zawiera nowy zestaw nieszablonowych zadań, a jego kieszonkowy format sprawia, że dobra zabawa możliwa jest wszędzie.

 

>>> Kup w promocyjnej cenie <<<

Reklama
Reklama

Alfie Deyes – "Książka bez sensu"

 

Książka stworzona przez mega popularnego vlogera rodem z Anglii, który do dziennika i kreatywnych aktywności dołożył jeszcze elementy społecznościowe.

 

Reklama

"Książka bez sensu" zintegrowana jest z najpopularniejszymi kanałami social media oraz dedykowaną aplikacją mobilną. Dzięki temu wariantów dobrej zabawy szybko nie zabraknie.

 

>>> Zapisz się na listę POWIADOM MNIE. W sprzedaży od 15 lipca <<<

Claire Faÿ – "Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy"

 

Propozycja dla tych, którzy potrzebują umysłowego "resetu" w pracy. "Zeszyt do bazgrania…" to wspaniała odskocznia od spraw służbowych, która pozwoli ci:
 

– stawiać kropkę nad i,
– wymierzać policzki,
– robić zdrowe przerwy na papierosa,
– zamykać usta koleżankom,
– zalewać robaka, 
– bezkarnie obsmarowywać kolegów, 
– urządzać sobie sjestę w godzinach pracy…

 

Dzięki temu lepiej poznasz swoje myśli na tematy związane z twoją aktualną sytuacją w pracy. Kto wie, może dzięki zeszytowym bazgrołom uda ci się rozwiązać realne problemy zawodowe?

 

>>> Kup w promocyjnej cenie <<<

Keri Smith – "To nie książka"

 

Na koniec jeszcze raz Keri Smith i jej "nie-książka", która granice kreatywności przesuwa jeszcze dalej. Dzięki niej zerwiesz ze schematycznym myśleniem i spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy.

 

"To nie książka" zawiera mnóstwo poleceń artystycznych, eksperymentalnych i performerskich, które można wykonywać indywidualnie lub w grupie. Jej końcowa zawartość zależy wyłącznie od ciebie!

 

>>> Kup w promocyjnej cenie <<<

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę