Nasze projekty
Fot. Stacja7

Daria Widawska: Dobry przyjaciel zmieni życie

Z dobrych spotkań, z dobrych rozmów można utkać piękną przyjaźń, która zmieni nasze życie

Reklama

Część 2

 

Daria Widawska jako młoda dziewczyna spotkała na swojej drodze Violettę Seremak Jankowską, czyli Fiołę, która pokazała jej, że aktorstwo to ciekawa droga. Fioła nauczyła ją, jak czytać teksty, jak się zachowywać na scenie i była przy niej, kiedy zdawała egzamin do Szkoły Teatralnej.

Reklama

 

Fioła dała jej wiarę w siebie – wiarę, że to czego pragnie, może się spełnić.

Każdy na swojej drodze potrzebuje przyjaciela, który pomoże nam zmienić swoje życie – przekonuje nas Daria Widawska. Tą historią po raz pierwszy aktorka podzieliła się z Akademią Przyszłości. Dzisiaj opowiada dla nas jeszcze raz o swojej ścieżce do kariery.

Reklama

Część 1

 

Kobiecość to siła! – twierdzi Daria Widawska. I to my kobiety, za parę lat będziemy rządzić światem! Czy to znaczy, że odstawimy na bok wszystkie zajęcia, które jeszcze nam się przypisuje? Sprzątanie, gotowanie, budowanie tego ogniska domowego?… Chyba niekoniecznie, bo dom to dla wielu z nas coś, za czym bardzo tęsknimy. Tak jest u Darii, która uwielbia w domu spędzać czas ze swoimi ukochanymi mężczyznami – mężem i synem.

Reklama

Wracając do naszej siły – wiele na niej zyskujemy, bo dzięki niej zmieniamy ten świat. Ale to ma też swoje minusy. Silnym kobietom jest dzisiaj trudno znaleźć równie silnych mężczyzn. Jak sobie ze swoją siłą naprawdę radzi Daria Widawska? I jak udaje jej się nie tracić delikatności i kobiecej wrażliwości? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy otwierającej cykl o kobiecości.

Dziękujemy Akademii Przyszłości i Akademii TEN Milano za pomoc w przygotowaniu i realizacji nagrania.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę