Nasze projekty
Reklama

6 sposobów na pasjonujący wieczór

Któż z nas nie chciałby czasami poczuć się jak dziecko? Gry planszowe są na to świetnym sposobem. Oto sprawdzone pomysły na niezapomnianą frajdę dla małych i dużych.

Wsiąść do pociągu: Europa

 

Jak przemierzyć Stary Kontynent wzdłuż i w szerz nie wychodząc z domu? „Wsiąść do pociągu: Europa” to kolejna część popularnej serii o fascynującej podróży koleją. To gra, której łatwo się nauczyć, a jej wciągająca fabuła spodoba się zarówno dzieciom jak i starszym graczom.

Reklama

 

 


>>> Grę "Wsiąść do pociagu Europa" możesz kupić tutaj <<<

Reklama

 

Łazienki Królewskie

 

Reklama

To gra dzięki której przeniesiesz się w czasy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i poznasz największe dzieła sztuki tamtej epoki.  Jej największym atutem są walory edukacyjne, ale również wciągająca rozgrywka o to, kto zgromadzi największą kolekcję dzieł sztuki.

 


>>> Grę "Łazienki Królewskie" możesz kupić tutaj <<<


 

7 Cudów Świata

 

Zbuduj jeden z siedmiu cudów architektury starożytnego świata. Rozwijaj antyczne imperium i  pozostaw swój ślad w historii. 7 Cudów Świata to gra prosta, a jednocześnie niezwykle różnorodna, do zwycięstwa prowadzi wiele dróg a każda rozgrywka może być inna!

 


>>> Grę "7 cudów świata" może kupić tutaj <<<


 

Królestwo w budowie

 

Pokonaj rywali i zbuduj jak największe królestwo. Pomocą służyć ci będą rycerze, mieszczanie, górnicy, odkrywcy i wiele i innych postaci. Gra toczy się na modularnej planszy podzielonej na 9 różnych typów terenu. Gra zawiera bardzo dużą ilość kombinacji, graczom nie grozi więc nuda.

 


>>> Grę "Królestwo w budowie" możesz kupić tutaj  <<<


 

Mali powstańcy

 

Gra zaznajamia dzieci z tematyką powstania warszawskiego. Nie zawiera elementów przemocy.  Graczy wcielają się w postaci harcerzy, którzy maja za zadanie dostarczyć jak najwięcej powstańczych meldunków. Gra wymaga współpracy i uczy wzajemnej pomocy.

 


>>> Grę "Mali powstańcy" możesz kupić tutaj <<<


 

Osadnicy z Catanu

 

Wraz z przyjaciółmi odkryliście niezamieszkaną wyspę.Tworzycie pierwsze osiedla, budujecie drogi, wymieniacie się surowcami. Z czasem na wyspie zaczyna brakować miejsca i rozpoczyna się rywalizacja. Załóż własną osadę i wygraj wyścig o surowce, ziemię i władze nad wyspą. Gra cieszy się nieustającą popularnością na całym świecie.

 

 


>>> Grę "Osadnicy z Catanu" możesz kupić tutaj <<<


 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę