Nasze projekty

Pomóż nam dokończyć zbiórkę na Modlitewnik „Weź i się módl”

Czy i Ty masz problemy z modlitwą? Nie chcesz modlić się jak małe dziecko, a jednocześnie nikt nie nauczył Cię modlić się jak dorosły. Od czego zacząć? Najlepiej “Weź i się módl”! Jesteśmy na ostatniej prostej do zakończenia zbiórki na nasz niezwykły modlitewnik, który za kilka tygodni ukaże się nakładem Wydawnictwa Stacji7

Reklama

Modlitewnik powstaje dzięki zaangażowaniu 100 kapłanów, grupy sióstr zakonnych oraz redakcji Stacji7. Właśnie dokończyliśmy prace redakcyjne i projekt okładki. Wysyłamy nasz modlitewnik do druku, mimo że nie uzbieraliśmy jeszcze całej kwoty. Chcemy, aby Modlitewnik jak najszybciej trafił w ręce Czytelników, Darczyńców oraz tych, którzy dostaną darmowe egzemplarze w ramach naszej akcji modlitewnej.

Na każdy dzień przygotowaliśmy:

– fragment Słowa Bożego wraz z krótkimi rozważaniami – gdy rano je przeczytasz, będziesz mógł nosić je w sercu aż do wieczora,
– modlitwę – gdy brakuje Ci własnych słów,
– rachunek sumienia – aby podsumować razem z Bogiem swój dzień.

Reklama

WESPRZYJ

Co znajdziesz w książce:
– modlitwy na cały rok, na każdą życiową sytuację,
– 365 cytatów z Pisma Świętego
– rozważania przygotowane przez 100 księży i ojców zakonnych
– rachunek sumienia na każdy dzień, opracowany specjalnie dla Ciebie przez siostry zakonne

“Weź i się módl” nie jest zwykłym modlitewnikiem. To Twój duchowy przewodnik, dzięki któremu w rok poznasz lepiej Pismo Święte i nauczysz się koncentrować na Słowie Bożym. Po prostu słuchać co Pan Bóg do Ciebie mówi. Korzystając z gotowych tekstów modlitw zobaczysz, jak rozmawiać z Bogiem i zaczniesz modlić się własnymi słowami. Codzienny rachunek sumienia pozwoli Ci spojrzeć w prawdzie na Twoje życie i głębiej przeżywać Sakrament Pojednania.

Reklama

Po ten modlitewnik może sięgnąć każdy – niezależnie od wieku, dlatego możesz go również podarować Twoim bliskim.

Prowadzimy zbiórkę, aby nie tylko móc wydać ten niezwykły podręcznik do modlitwy ale także żeby przekazać część egzemplarzy duszpasterzom, którzy z nami go przygotowali a na co dzień spotykają najbardziej potrzebujących duchowej odnowy.

Przyłącz się do zbiórki i pomóż sobie i innym zbliżać się każdego dnia do Pana Boga. Dziękujemy! 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę