Nasze projekty

Tylko dzisiaj -40% na nasze książki

Nocny Złodziej, Modlitewnik "Weź i się módl", a może Straszna książka i Szusta Rano? Dzisiaj oferujemy nasze książki z 40% rabatem

Reklama

Modlitewnik „Weź i się módl” + zakładki gratis 
24,90 14,95 zł

„Weź i się módl” to duchowy przewodnik, z którym łatwiej będzie Ci się modlić i koncentrować na Słowie Bożym. 365 rozważań na każdy dzień.

 

Reklama

 

Nocny Złodziej – Adam Szustak OP

39,90 23,95

 

“Nocny Złodziej” to książka dla tych, którzy przeżywając w swoim życiu ciemność, zaczynają dostrzegać małe światełko. Książka na podstawie rekolekcji z 2012 i 2018 roku.

Reklama

Szusta Rano – Adam Szustak OP

49,90 29,95

 

Szusta Rano to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej – jak mawia o. Adam Szustak “dobrzej” – można przeżyć każdy dzień. Złapać zdrowy dystans do siebie i innych, radzić sobie z trudnościami, jednocześnie pamiętając o tym, co ważne.

Reklama

 

Straszna książka – Adam Szustak OP

49,90 29,95

Straszna książka… najstraszniejsze wizje, proroctwa, sny, symbole, apokalipsa – od wieków intrygują miliony ludzi na świecie, wierzących w Boga i niewierzących. Interpretacji są miliardy, Prawda jest tylko jedna.

Wilki Dwa. W obronie stada

34,90 14,90

„To nie będą tylko pogadanki księdza i ojca rodziny, tylko bardzo konkretna, praktyczna zachęta do zmiany. Mówiąc językiem bardzo pobożnym, chcemy zaproponować Ci nawrócenie. (…) Te nasze gadanie nieprzypadkowo ma podtytuł „W obronie stada”, ponieważ nawet wtedy, kiedy najmujemy się tylko sobą, działamy w obronie stada.”

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę