Nasze projekty

150-osobowa Wirtualna Schola nagrała „Zwycięzcę śmierci”

– Nasi drodzy śpiewacy i instrumentaliści nie zapomnieli o nas i zdalnie, indywidualnie nagrali przepiękne wykonanie pieśni Zwycięzca śmierci. Dzięki pomocy kilku świetnych młodych fachowców powstało nagranie, które zachwyca i podnosi! – napisali w niedzielę na swoim fanpage'u dominikanie z klasztoru na warszawskim Służewie. W nagraniu wielkanocnej pieśni wzięli udział licznie członkowie scholi, która w tym roku miała śpiewać w czasie Triduum i Wielkanocy.

Reklama

Jak czytamy w opisie filmu, w nagraniu wzięło udział 130 osób śpiewających i 19 osób grających na różnych instrumentach. Wszyscy przygotowali nagranie swojego głosu lub swojej partii w domu, a następnie wszystkie filmy złożono w jeden, mozaikowy teledysk. Efekt jest niesamowity, słychać że Wirtualna Schola śpiewa w takim gronie nie po raz pierwszy!

Nagranie jako prezent od scholi otrzymali służewscy dominikanie w poranek wielkanocny. – Jesteśmy bardzo wzruszeni! Pomimo fizycznej izolacji – jesteśmy razem! Dziękujemy! Wszystkim, którzy na co dzień posługują śpiewem i muzyką (i nie tylko!) w naszym kościele – serdeczne podziękowania, ukłony i ogromna wdzięczność! Niech Pan Jezus hojnie Was w te Święta błogosławi! – napisali dominikanie na swoim fanpage’u i w opisie filmu.

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

ARTYKUŁY POWIĄZANE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite