Nasze projekty

„Szare mury”. Nowa piosenka ks. Jakuba Bartczaka

"Potrzeba dobra, miłości ognia, gdzie szare tłumy żyją tym co małe" - rapuje ks. Jakub Bartczak w najnowszej piosence, której towarzyszy przejmujący teledysk.

Reklama

„Szare mury” to jeden z utworów z najnowszej płyty ks. Jakuba Bartczaka pt. „Się modlę”, która ukazała się 15 października. Pod YouTubowym nagraniem kapłan umieścił fragment z Ewangelii wg św. Łukasza: „Nie bój się, mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo. Sprzedajcie wasze mienie i dajcie jałmużnę! Sprawcie sobie trzosy, które nie niszczeją, skarb niewyczerpany w niebie, gdzie złodziej się nie dostaje ani mól nie niszczy. Bo gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze.”

Piosence towarzyszy poruszający teledysk, który powstał m.in. z oryginalnych nagrań zarejestrowanych podczas protestów, które od kilku dni mają miejsce w wielu miastach Polski.

„Stań, pomyśl! Dokąd biegniesz? Z czym pójdziesz do Ojca, gdy wszystko zblednie? Boże Miłosierdzie, jedno życie masz. Jezu, cokolwiek! Ty się tym zajmij! Jezu, cokolwiek! Ty to ogarnij! Wielki Boże daj siłę nam do walki! Ciemność smutek – stan nienaturalny. W imię Zbawcy przeżyjmy ten moment! Miłość, prawda, wiara, Bóg, ogień!” – rapuje kapłan. 

Reklama

 

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite