Nasze projekty

Modlitewnik świąteczny nie tylko na Wigilię [POBIERZ]

Oprócz wieczerzy wigilijnej każdy dzień Świąt Bożego Narodzenia może stać się okazją do wspólnej, rodzinnej modlitwy. W oktawie uroczystości Narodzenia Pańskiego Kościół daje nam codziennie świętych patronów, których warto naśladować. Na świąteczne dni przygotowaliśmy Modlitewnik, z którego warto skorzystać w czasie spotkań z najbliższymi.

Reklama
Reklama

Począwszy od Wigilii Bożego Narodzenia w Modlitewniku znajduje się tekst modlitwy na rozpoczęcie wieczerzy, w tym fragment Ewangelii, Modlitwa powszechna oraz modlitwa poprzedzająca łamanie się opłatkiem.

POBIERZ MODLITEWNIK W  FORMACIE PDF

Każdy dzień oktawy to szansa na spotkanie ze świętymi Kościoła. Wśród nich są św. Szczepan, święci Młodziankowie, św. Tomasz Becket czy św. Sylwester. W Modlitewniku znajdziecie teksty do modlitwy na każdy dzień, aż do 1 stycznia, czyli do Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki.

Przy tworzeniu Modlitewnika sięgnęliśmy także do mszalnych antyfon i kolekt oraz do Liturgii Godzin. Odczytanie tych tekstów może poprzedzić posiłek w gronie najbliższych i przyjaciół lub posłużyć za wieczorną modlitwę rodzinną.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę