fot. Exe Lobaiza/Cathopic

3 modlitwy dziecka

Poznajcie trzy modlitwy, które mogą odmawiać dzieci za rodziców, babcię i dziadka oraz rodzeństwo.

Reklama

Modlitwa dzieci za rodziców

Panie Jezu, który z całego serca kochałeś swoich ziemskich rodziców: Maryję i Józefa, dopomóż mi kochać moich rodziców i okazywać im moją wdzięczność za to, co dla mnie robią. Podaruj im zdrowie i długie życie, pobłogosław ich trud i ochroń ich od wszelkiego zła. Proszę Cię, by nasza rodzina była podobna

Modlitwa za babcię i dziadka

Dziękuję Ci, Panie Jezu, za moją babcię i jej dobroć dla mnie. Daj jej, Panie, zdrowie i wiele lat życia. Zobacz, Panie, jakie spracowane ręce ma moja babcia, a każda zmarszczka to znak jej pracy i cierpienia. Bądź dla niej, Panie, nadzieją, pociechą i nagrodą.

Dziękuję Ci, Panie, za mojego dziadka. Daj mu, Panie, jeszcze dużo lat, bo bardzo mi potrzeba jego modlitwy i pomocy. A gdy słabnąć będą jego oczy i jego słuch i gdy sił mu zbraknie, niech ja będę jego radosnym wsparciem.

Reklama
Reklama

Daj mojej babci i dziadkowi dni spokojne. Spraw, abyśmy umieli ich kochać i służyć im. Niech odpoczną wśród nas, bo wszystko, co mamy, jest owocem pracy ich dobrych rąk. Amen.

Modlitwa za rodzeństwo

Panie Jezu najlepszy, oddaję Ci moje rodzeństwo. Spraw, byśmy umieli się kochać i byśmy się ze sobą zgadzali. Naucz nas pomagać sobie wzajemnie. Błogosław każdemu z nas na jego drodze życia i zachowaj nas w łasce Twojej. Amen.

modlitwy24.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę