Fot. Nolen/Pixabay

Miłosierna Czternastka zaraża

Czy marzyłeś kiedyś, by być jednym z superbohaterów i uratować świat przed niebezpieczeństwem? Teraz masz szansę. Dołącz do Miłosiernej Czternastki. Daj się zarazić miłosierdziem!

Reklama

Miłosierdzie jest zaraźliwe

Pewnego dnia stwierdziliśmy, że chcemy zrobić coś konkretnie dla Ciebie. Dla nikogo innego, tylko właśnie dla Ciebie. Jeden Boży szaleniec (katolicki ksiądz ) zaraził drugiego Bożego szaleńca (doktorantkę teologii) zapałem do Bożego Miłosierdzia. Może myślisz, że to nudne, że jest Rok Miłosierdzia i już wszyscy o tym mówią. Prawda! Ale nie tak jak my! Wiedz, że ta dwójka zaraziła w krótkim czasie 30 osób Bożym Miłosierdziem. Teraz czas na Ciebie!

Autorzy

Paweł, Aleksander, Kinga, Krzysztof, Iwona, Mateusz P., Jan, Mikołaj, Damian, Agnieszka, Adam, Marek, Mateusz C., Michał, Bartosz, Piotr, Jakub, Szymon, ks. Michał, Paulina B., Witek, Patryk, Dawid, Paulina M., ks. Łukasz, Michalina, Ula, Emilia, Krzysztof, ks. Janusz.

Reklama

W naszych szeregach są osoby świeckie, studenci Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu, klerycy (WSD w Pelplinie i WSD w Toruniu) i księża. Jednak jeśli uważasz, że po teologach i studentach nauk o rodzinie, można się spodziewać tylko trudnych pojęć, głębokiej abstrakcji i metafizycznego żargonu – mylisz się. Będziemy prości, jaśni i klarowni. Żadnego filozofowania i moralizowania. Pokażemy Ci Boże Miłosierdzie w taki sposób, który pozwoli Ci je lepiej zrozumieć, a może nawet wreszcie zobaczyć. My nie żyjemy poza światem. Dobrze wiemy z czym się spotykasz, jakie masz problemy, co Cię wkurza, a co cieszy. Jesteśmy tacy, jak Ty.

Reklama

“Miłosierna czternastka”

Świat amerykańskich superbohaterów przeniknął również do nas. Ale nasi, miłosierni superbohaterowie są lepsi i silniejsi i mają większe supermoce. Z pewnością znasz ich imiona. Pierwszy z nich to „Głodnych nakarmić”. Już wiesz jakie imiona nosi pozostała trzynastka? Będziemy Ci ich przedstawiać przez cały rok, codziennie o 15:00 – w godzinie miłosierdzia. Zapowiada się ciekawa przyjaźń. Czy jesteś gotowy?

Karolina

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę