Fot.Y! Música - Flickr/Luke Barnett,Twitter

Keanu Reeves zaskoczył swoich fanów. Pojawił się na ich weselu!

Aktor zgodził się zrobić zdjęcie z nowożeńcami i ich gośćmi. "Był przemiły i pogratulował nam ślubu" - relacjonowała pani młoda.

Reklama

Jak relacjonuje „Newsweek”, aktora dostrzegł pan młody – Keanu Reeves był jednym z gości hotelu, w którym odbywało się przyjęcie weselne. Pan młody, James Roadnight, zaprosił aktora, by na chwilę dołączył do jego żony i gości weselnych.

Pomimo zmęczenia po podróży, aktor zgodził się zrobić niespodziankę pani młodej i gościom, dołączając na chwilę na weselną zabawę. Jeden z pracowników obsługi hotelu poinformował pannę młodą, że „na zewnątrz czeka pewien specjalny gość, który chciałby się z nią spotkać”. Nieświadoma niczego powędrowała prosto na spotkanie z Reevsem. Przyznała, że była nieco onieśmielona, ale wspomina ten moment wyjątkowo ciepło.

Byłam podekscytowana, że mogę go poznać i się przedstawić. Zaprosiłam go na drinka, ale grzecznie odmówił, tłumacząc, że ma za sobą wyczerpujący lot, więc nie zabawi długo. Był przemiły i pogratulował nam ślubu – relacjonowała Nikki Roadnight.

Reklama
Reklama

Aktor zgodził się także na pamiątkowe zdjęcia z nowożeńcami i gośćmi.

Aktor jest znany ze swojej szczodrości – hojnie wspiera akcje pomocowe, ostatnio także zaangażował się w pomoc Ukrainie. Ukraiński dziennikarz Illia Ponomarenko udostępnił zdjęcie aktora pozującego z ukraińską flagą.

Reklama
Reklama

Keanu Reeves, kanadyjski artysta i przedsiębiorca: aktor, reżyser, producent filmowy, muzyk i filantrop, występował w seriach filmowych, takich jak: Matrix oraz John Wick. Jest uważany za jednego z najlepszych producentów filmowych na świecie i jednego z najlepiej opłacanych aktorów swojego pokolenia.

Reklama

wp.pl,Newsweek,zś/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę