Nasze projekty
Reklama
instagram.com/tau.bozon

Tau powraca z Egzegezą. Zobacz teledysk zapowiadający nowy album

Egzegeza: Księga Pszczół „to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania” - czytamy w zapowiedzi nowej płyty Tau.

Musieliśmy czekać aż sześć lat na powrót projektu Egzegeza. Sam projekt był pierwszą produkcją Medium (czyli późniejszego Tau) nagraną w momencie jego nawracania. I gdy wrócimy do albumu Księgi Słów dostrzeżemy wiele zapożyczeń z mrocznego stylu artysty sprzed przemiany duchowej. Po sześciu latach Piotr Kowalczyk powraca do projektu wyjaśniającego dzisiejszy świat.

Jak możemy przeczytać w opisie teledysku promującego album Egzegeza: Księga Pszczół  „to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania”. Z tym opisem koresponduje teledysk, którego główny bohater, poruszając się w futurystycznej przestrzeni Centrum Energetycznego w Kielcach, poszukuje odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Całość wydania składającego się z czternastu utworów ma tworzyć jedną spójną opowieść, której nie zrozumiemy bez wysłuchania całej płyty. Według informacji od autora, historia ma wzbudzić refleksję nad tajemnicą życia i śmierci. Klimat albumu ma wymykać się ze współczesnych standardów, co widzimy już w singlu promującym projekt. Na całą płytę będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, ponieważ premiera jest zaplanowana na 1 marca.

Reklama

 

Reklama

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PREMIERA ? Nie uzyskuje się odpowiedzi gdy nie zadaje się pytań. A tu nie ma łatwych odpowiedzi. I nie ma łatwych pytań. Oto pierwsza z czternastu ulic jakie przejdzie nasz główny bohater w poszukiwaniu Prawdy: ul. Znaków zapytania. ,,Egzegeza: Księga Pszczół” Utwór: ul. Znaków zapytania Rap/Słowa: Tau Produkcja: Tau Syntezator: Ignacy Matuszewski Mix&Master: HOLOSONiX Mix & Mastering Okładka: SewerX Teledysk: Maksym Zgryza Film Label: Bozon Records Ściśle limitowany album do zdobycia jedynie na www.bozonrecords.pl ? Zapraszamy w niezwykłą podróż do świata pracowitych Pszczół gdzie jest wiele uli lecz Królowa tylko jedna ? https://www.youtube.com/watch?v=GlnfKm13jxM

Reklama

Post udostępniony przez Tau (@tau.bozon)

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę