Nasze projekty

Anna Hazuka w „Modlitewniku dla kobiet”: Być drugą oznacza wyciszyć własne ego i zapytać: „Boże, a Ty czego byś chciał?”

"Być drugą. Uciszyć nieco własne ego i zapytać: „Boże, a Ty czego byś chciał? Jak mam postąpić? Jaka jest Twoja wola?" - pisze Anna Hazuka w rozważaniu w wydanym przez Wydawnictwo Stacja7 "Modlitewniku dla kobiet".

Reklama

Cytat:

Zosi Samosi wydaje się, że biegnie sama wytyczoną przez siebie trasą, a nawet nie wie, że ktoś wykarczował najpierw dla niej cały las./ ANNA HAZUKA, DRUGA. NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁA PODRÓŻ KU SOBIE

Kup książkę >>> „Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie”

Reklama

Rozważanie:

To po prostu nie działa! Za każdym razem, kiedy próbuję postawić siebie na pierwszym miejscu i przypisać sobie chwałę, zaczynam tonąć. Nawet jeśli uda mi się osiągnąć jakiś sukces, ale nie uznam Boga za kierownika tego sukcesu, po chwili zaczynam czuć smutek i pustkę.

Logika chrześcijańska dalej mnie zaskakuje: Mam siebie umniejszać po to, by On wzrastał. Przecież to wbrew całej coachingowej kulturze. Widzę jednak, że to zejście z życiowego podium i postawienie tam Boga przynosi wiele wolności i radości. Być drugą. Uciszyć nieco własne ego i zapytać: „Boże, a Ty czego byś chciał? Jak mam postąpić? Jaka jest Twoja wola?”.

Reklama

Modlitwa:

Panie, daj mi poczuć Twą Ojcowską moc, by w trudach móc się na Tobie oprzeć, a w sukcesach móc się cieszyć razem z Tobą. Amen.

Zadanie:

Reklama

Podczas modlitwy zapytaj Boga, jaki jest Jego plan na Twój dzisiejszy dzień i jak możesz dziś zrealizować Jego wolę.

Autorką tego rozważania jest Anna Hazuka – z życiowej pomyłki prawniczka, z naprawionego błędu – dziennikarka i społeczniczka. Spełniona kobieta, która dzięki macierzyństwu całkiem niespodziewanie odnalazła sens życia. Chciała zdobyć świat, szczęśliwie zdobyła samą siebie.

Fot. Materiały Wydawnictwa Stacja7

KUP KSIĄŻKĘ TUTAJ >>>

A może komplet Druga + Modlitewnik dla kobiet? :) Jeśli tak, tutaj znajdziesz pakiet w okazyjnej cenie!

KUP PAKIET >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę