Nasze projekty

Franciszek wieczorem miał gorączkę. Papież przebywa w szpitalu w Rzymie

Franciszek cały czas przebywa w szpitalu po niedzielnej operacji. W środę wieczorem u Ojca Świętego pojawiła się gorączka.

Cathopic/Santiago Mejia LC

„Franciszek spędził spokojny dzień” – przekazał w oświadczeniu Watykan.

Po południu papież przesłał pozdrowienia małym pacjentom z pobliskiego oddziału Onkologii i Neurochirurgii Dziecięcej. Wieczorem u Franciszka pojawiła się gorączka.

W czwartek rano papież przeszedł rutynowe badania mikrobiologiczne i tomografię komputerową klatki piersiowej i brzucha. Franciszek je samodzielnie i kontynuuje rehabilitację.

Reklama
Reklama

„W tym szczególnym czasie papież kieruje wzrok na cierpiących i wyraża bliskość z chorymi, zwłaszcza tymi, którzy wymagają opieki”.

Niedzielna operacja Franciszka

Franciszek w niedzielny wieczór przeszedł operację z powodu zwężenia uchyłku jelita grubego. Jak informował wcześniej rzecznik Matteo Bruni, zabieg zniósł dobrze, ale w szpitalu pozostanie około siedmiu dni.

Franciszek zajmuje pokój, w którym siedem razy przebywał Jan Paweł II. To także drugi po Polaku papież, który jest hospitalizowanym w klinice Gemelii. Nad bezpieczeństwem i spokojem papieża czuwa żandarmeria watykańska i policja.

Reklama
Reklama

ag/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę