Nasze projekty

Znamy skład na mecz Polski z Argentyną! Czekają nas wielkie emocje

Trener reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz ogłosił skład, który od pierwszej minuty zmierzy się dzisiaj na mundialu z reprezentacją Argentyny. Początek spotkania już o 20:00!

FOT. @LACZYNASPILKA/TWITTER

Już dziś reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra swój trzeci mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Jej rywalem będzie reprezentacja Argentyny, w której gra kilka gwiazd światowej piłki, w tym między innymi Leo Messi.

CZYTAJ: Lewandowski został zapytany o Messiego. „Wielki piłkarz”

Selekcjoner reprezentacji ogłosił skład, który od pierwszej minuty zmierzy się z zawodnikami Argentyny. W wyjściowej jedenastce znaleźli się: Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński, Jakub Kiwior, Kamil Glik, Matty Cash, Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Reklama

Dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy specjalny Modlitewnik, który pozwoli skierować serce do Boga podczas wspierania Biało-Czerwonych! Można tam znaleźć kilkanaście modlitw dla wszystkich, którzy kochają sport: zawodników, sędziów, trenerów i kibiców. Modlitewnik sportowca i kibica można znaleźć >>>TUTAJ>>>.

Mecz pomiędzy Polską i Argentyną rozpocznie się o godzinie 20:00 polskiego czasu. Od wyniku tego spotkania zależy kto znajdzie się w kolejnej fazie mundialu w Katarze.

pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę