Nasze projekty

Szczęsny wzruszył się, gdy rozmawiał z rodziną po meczu. „Tego się nie da opisać słowami”

Wojciech Szczęsny tuż po wczorajszym meczu połączył się za pośrednictwem wideorozmowy z rodziną, która z Warszawy kibicowała całej drużynie. Piłkarz nie krył wzruszenia, gdy zobaczył radość swoich bliskich. Zobacz nagranie!

fot. S10Football, youtube.com/Marina, instagram.com

Wojciech Szczęsny to bez wątpienia bohater meczu Polski z Argentyną. Po spotkaniu piłkarz połączył się z rodziną za pośrednictwem wideorozmowy. Poruszające nagranie opublikowała w swoich mediach społecznościowych żona piłkarza, Marina Łuczenko-Szczęsna.

Na nagraniu można zobaczyć szczęśliwą rodzinę bramkarza, cieszącą się z awansu Polskiej reprezentacji do kolejnej fazy turnieju. Jednak największe emocje towarzyszyły im podczas wideo rozmowy. Wojciech Szczęsny wyraźnie wzruszył się, widząc radość swojej rodziny.

Tego się nie da opisać słowami. To jest ten moment. Wojtek, kochamy cię! – napisała pod nagraniem żona piłkarza.

Reklama

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji i wyrazów radości z awansu Polaków, ale i postawy samego bramkarza podczas meczu z Argentyną. Piłkarz jeszcze w pierwszej połowie meczu stanął przed dużym wyzwaniem obronienia rzutu karnego.

Udało mu się to zrobić w wyjątkowym stylu. Niestety w drugiej połowie Polska reprezentacja straciła dwie bramki, tym samym przegrywając całe spotkanie. Jednak taki wynik pozwolił awansować do kolejnej fazy turnieju. W niedzielę, 4 grudnia Polska rozegra mecz z Francją.

Reklama

przegladsportowy.onet.pl, pa/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę