Nasze projekty

Mama bliźniąt syjamskich zamieściła piękny wpis: wszystko czego doświadczyły przez całe życie było miłością

"Maria Teresa i Rachel Clare urodziły się żywe, zostały ochrzczone. Żyły przez około godzinę. Moje dziewczynki były kochane i trzymane aż do ostatnich chwil" - napisała Nicole LeBlanc, mama bliźniąt syjamskich, które dzieliły jedno serce.

fot. Nicole LeBlanc/Twitter

Ta niezwykła historia poruszyła ludzi na całym świecie. O tym, że urodzi bliźnięta syjamskie Nicole LeBlanc dowiedziała się w dziesiątym tygodniu ciąży. Masz jednak wyjątkowe bliźniaki. Twoje bliźniaki są zrośnięte. I wygląda na to, że dzielą serce – usłyszała od lekarza.

Lekarze uznali ciążę za zagrożoną i sugerowali aborcję, ale Nicole i jej mąż odmówili. Ja i mój mąż jesteśmy błogosławieni, że zostaliśmy wybrani przez Boga do posiadania wyjątkowych bliźniaków! – podkreślała kobieta w wywiadzie dla EWTN.

ZOBACZ: Historia bliźniaczek, które dzieliły jedno serce. „Są teraz w ramionach naszego Pana”

Reklama

Córeczki Nicole i Austina przyszły na świat we wtorek poprzez cesarskie cięcie. O narodzinach dzieci poinformowała najpierw siostra kobiety, natomiast w nocy Nicole zamieściła krótki wpis oraz zdjęcia.

„Maria Teresa i Rachel Clare urodziły się żywe, zostały ochrzczone i bierzmowane. Żyły przez około godzinę, aż wzięły swoje ostatnie tchnienie. Moje dziewczynki były kochane i trzymane aż do ostatnich chwil, a wszystko, czego doświadczyły przez całe życie, było miłością od Austina i mnie” – napisała mama dziewczynek na Instagramie.

„Bóg pięknie je stworzył w moim łonie, a noszenie ich przez jak najdłuższy czas było absolutnym zaszczytem i przywilejem. Ich życie dotknęło wielu osób, a wsparcie, jakiego doświadczyła moja rodzina, było niewiarygodne” – czytamy.

Reklama

„Święte Mario Teresa i Święta Rachel Clare, módlcie się za nami. Austin i ja kochamy was bardziej, niż moglibyście sobie wyobrazić. Teraz, moje księżniczki, odpoczywajcie w błogosławionym widzeniu Naszego Pana i Pani” – napisała.

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę