Nasze projekty
fot. nicolita_d/instagram.com

Historia bliźniaczek, które dzieliły jedno serce. „Są teraz w ramionach naszego Pana”

Kiedy była w 10 tygodniu ciąży dowiedziała się, że nosi pod sercem bliźniaczki, niezwykłe bliźniaczki bo zrośnięte i dzielące jedno serce. Lekarze wprost sugerowali aborcję. Jednak Nicole i jej mąż wybrali inaczej. "Jesteśmy błogosławieni, że zostaliśmy wybrani przez Boga" - podkreślała Nicole.

Reklama

Nicole LeBlanc jakiś czas temu poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Kiedy dziecko miało 7 tygodni i zobaczyliśmy nasze maleństwo i jego serduszko – napisała w jednym z postów. Jak podkreśliła, lekarz na początku myślał, że jest to ciąża bliźniacza, jednak słyszał tylko uderzenia tylko jednego serca.

W 10 tygodniu ciąży kobieta zmagała się z silnym bólem brzucha, więc wraz z mężem postanowiła pojechać na pogotowie. Tam przeprowadzono jej badanie USG. Lekarz, który ją badał powiedział, że faktycznie jest w ciąży z bliźniakami. Masz jednak wyjątkowe bliźniaki. Twoje bliźniaki są zrośnięte. I wygląda na to, że dzielą serce – powiedział lekarz. Jak się okazało dzieci dzieliły jedno serce, najprawdopodobniej wątrobę i pępowinę. Były połączone od szyi do miednicy.

Pod koniec kwietnia Nicole wraz z mężem Austinem udzielili wywiadu dla EWTN, w którym wyznali, że lekarze uznali ciążę za zagrożoną i zasugerowali przerwanie ciąży. Jednak oni stanowczo odmówili. Ja i mój mąż jesteśmy błogosławieni, że zostaliśmy wybrani przez Boga do posiadania wyjątkowych bliźniaków! – podkreślała kobieta.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nicole LeBlanc (@nicolita_d)

W połowie maja Nicole poinformowała za pośrednictwem twittera, że już wkrótce jej córki przyjdą na świat, przez zabieg cesarskiego cięcia. To było pełne emocji 8 miesięcy i nie powiem, że było łatwe. Ale bycie w ciąży z 2 świętymi było CAŁKOWICIE tego warte – napisała. Jednak jak podkreśliła w dalszej części, dzieci urodzone w 32 tygodniu mają jeszcze nie rozwinięte płuca, a ze wspólnym sercem będzie im o wiele ciężej.

Reklama

Dziewczynki przyszły na świat 16 maja. O ich narodzinach poinformowała młodsza siostra, mamy bliźniaczek. Piszę, aby poinformować wszystkich, że dzieci urodziły się, zostały ochrzczone i bierzmowane. Są teraz w ramionach naszego Pana. Za modlących się za nas, dziękujemy – brzmi wpis.

pa, catholicnewsagency.com, opoka.org.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę