Nasze projekty

Wzruszający gest Michała Kubiaka po meczu Polska-Serbia. Siatkarz spełnił marzenie małego kibica

Michał Kubiak - kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski po meczu z Serbią sprawił cudowny prezent młodemu kibicowi. Tuż po zrobieniu sobie wspólnego zdjęcia, wręczył mu swoją koszulkę. Tym gestem niezwykle wzruszył chłopaka, ale także wszystkich kibiców i widzów przed telewizorami.

fot. PolsatSport/Youtube.com

Polska reprezentacja otarła się o finał Mistrzostw Europy w siatkówkę. Tak niewiele dzieliło ich od najwyższych stopni podium. Jednak szybko otarliśmy łzy, bowiem Polacy zdobyli brązowy medal po wygranej w meczu z Serbami. Po tym sportowym widowisku, widownia zaobserwowała gest kapitana Biało-Czerwonych, który szczególnie wzruszył młodego kibica siatkówki.

„Nie mogę uwierzyć”

Po zwycięskim meczy z Serbami, jeden z młodych kibiców, poprosił kapitana polskiej reprezentacji o wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Wtedy Michał Kubiak zaskoczył fana, bo miał dla niego coś jeszcze bardziej wartościowego i wyjątkowego. Kapitan Biało-Czerwonych podarował mu swoją koszulkę meczową, czym doprowadził chłopaka do łez szczęścia.


Poprosiłem Michała o zdjęcie, a gdy zrobił to zdjęcie, to oddał mi swoją koszulkę, w której grał. Nie mogę uwierzyć – powiedział przejęty fan.

Reklama
Reklama

„Taki gest znaczy wszystko”

Cała sytuacja wzruszyła nie tylko chłopca i jego rodzinę, ale także komentatorów, którzy w studio obserwowali to, co się wydarzyło. Łzy chłopca udzieliły się także Andrzejowi Wronie – mistrzowi świata z 2014 roku.

Ciężkie działa wytoczyliście tym materiałem. Taki gest dla tego dzieciaka znaczy wszystko i ludzie są szaleńczo zakochani w tej reprezentacji. Być może Michał takim gestem sprawił, że to dziecko pójdzie w siatkówkę jeśli jeszcze tego nie zrobiło i być może będziemy oglądać przyszłego reprezentanta Polski – powiedział Wrona.

kw/Polsatsport.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę