Nasze projekty

Weź udział w wyjątkowych rekolekcjach! Ruszyły zapisy na Strefa Chwały Festiwal 2024

Strefa Chwały Festiwal to rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem. Jak co roku, tak i w tym nie zabraknie mnóstwa atrakcji dla każdego. Zapisz się już dziś!

fot. Piotr Babisz/Strefa Chwały Festiwal 2023

Strefę Chwały odwiedza co roku co co najmniej 700 uczestników, a z dnia otwartego, tzw. Rodzinnego Świętowania Niedzieli korzysta dodatkowo 2000 osób.

Dobra muzyka i modlitwa stanowią przestrzeń wzrostu dla każdego. Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do prawdy, dobra i piękna. Rekolekcje to przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

PRZECZYTAJ: Opanowałam język polski, jeden z najtrudniejszych języków świata

Reklama

Na Festiwalu pojawi się wiele znanych osób

Na uczestników, którzy zgromadzą się pomiędzy 4, a 9 lipca przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu czekają liczne panele, konferencje, a także codzienna muzyczna uczta duchowa. Na Festiwalu pojawią się m.in. bp Andrzej Jeż, bp Artur Ważny, bp Grzegorz Suchodolski, ks. Robert Pisula, o. Tomasz Nowak OP, o. Tomasz Maniura OMI, Bogna Białecka Aleksander Bańka, Joachim i Beata Mencel, Mate.O i wielu innych. Głównym prowadzącym rekolekcje będzie o. Archanioł Borek OFM.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach powstała Strefa Chwały Kids, w ramach której zostały zaplanowane liczne zabawy i zajęcia artystyczne. Dla młodzieży została natomiast zorganizowana Strefa Chwały Young z warsztatami realizowanym w ramach projektu ArtStrefa, w trakcie których będzie można doskonalić umiejętności artystyczne, fotograficzne, muzyczne, aktorskie czy wokalne pod okiem twórców i artystów. Zapisać można się przez formularz na stronie, link TUTAJ.

Organizatorem rekolekcji jest Muza Dei Centrum Nowej Kultury. Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Organizują koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty, spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

Reklama

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę