Nasze projekty

Tomasz Wolny zaprasza na wyjątkowy koncert. „To przeżycie niesamowite!” [TRANSMISJA]

"Czuwaj Wiaro i wytężaj słuch! Bo już niebawem rocznica i koncert, na które czekamy 365 dni w roku!" - mówi w specjalnym nagraniu dziennikarz Tomasz Wolny i zaprasza na tegoroczny koncert „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”.

fot. Muzeum Powstania Warszawskiego/facebook.com (print screen)

Już 1 sierpnia tysiące mieszkańców stolicy ponownie zgromadzi się na placu Piłsudskiego, aby w czasie koncertu „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” wspólnie śpiewać powstańcze piosenki! Koncert to nieodłączny element obchodów, co rocznie organizowanych w ramach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Czuwają Wiaro i wytężaj słuch! Bo już niebawem rocznica i koncert, na które czekamy 365 dni w roku! Warszawiacy śpiewają niezakazane piosenki w rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego. Ktokolwiek był z Nami tutaj, ten wie, że to przeżycie niesamowite! Wydarzenie niezapomniane – podkreśla w specjalnym filmiku zapowiadającym wydarzenie Tomasz Wolny, dziennikarz i prowadzący koncert.

„W trakcie wieczoru wspólnie zaśpiewamy takie utwory, jak „Warszawianka”, „Marsz Mokotowa”, „Sanitariuszka Małgorzatka” czy „Mała dziewczynka z AK”” – zapowiadają organizatorzy.

Reklama

Koncert z udziałem orkiestry i chóru pod kierownictwem Jana Stokłosy poprowadzi Tomasz Wolny. Koncert odbędzie się 1 sierpnia o godz. 20:30 i będzie transmitowany na Facebooku Muzeum Powstania Warszawskiego oraz w TVP1.

LINK DO TRANSMISJI

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę