Nasze projekty

Tomasz Adamek poszedł na pielgrzymkę. „Mogły być Bahamy i hotel 5-gwiazdkowy, ale wybraliśmy inaczej”

Tomasz Adamek na szlak pieszej pielgrzymki z Grey Meadows do amerykańskiej Częstochowy wybrał się wraz z żoną. "Ważne, że razem. Ważne, że się wspieramy w trudniejszych chwilach. Życie to kwestia wyborów, dlatego wybierajcie rozsądnie" - pisze sportowiec.

fot. Tomasz Adamek/facebook.com

Tomasz Adamek to polski pięściarz, niejednokrotnie dzielił się swoją wiarą. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie podzielił się w mediach społecznościowych, że wraz z żoną Dorotą wybrali się na pieszą pielgrzymkę do amerykańskiej Częstochowy. Wyruszyliśmy na 36. Pieszą Pielgrzymkę z Grey Meadows do Amerykańskiej Częstochowy – napisał wówczas, dołączając kilka zdjęć.

Jak podkreślił dalej, mogli jechać na wakacje, jednak zdecydowali ten czas wykorzystać inaczej. Mogły być Bahamy i hotel 5-gwiazdkowy, ale wybraliśmy być razem na pielgrzymce, przebywając pieszo 120 km w słońcu i 40 stopniach czy w strumieniach deszczu. I też jest pięknie! – napisał bokser, dodając, że człowiek do szczęścia wcale dużo nie potrzebuje.

Ważne, że razem. Ważne, że się wspieramy w trudniejszych chwilach. Życie to kwestia wyborów, dlatego wybierajcie rozsądnie. Będąc młodym o tym nie myślimy, ale często wygodne życie oznacza samotną starość… – napisał.

Reklama

Bokser od zawsze podkreśla, że najważniejszymi wartościami dla niego są wiara i rodzina, co wielokrotnie podkreślał w różnych wywiadach.

ZOBACZ: Tomasz Adamek: „każdy mój dzień zaczynam od znaku krzyża”

pa. opoka.org.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę