Nasze projekty

Rafał Zawierucha: Wierzę w cuda. Uważam, że lepiej w nie wierzyć niż nie wierzyć

"To nie jest zwykła historyjka. Nawet zwyczajne skierowanie swoich myśli w kierunku świętego Józefa już może powodować cuda. Ja wierze w cuda" - podkreśla aktor Rafał Zawierucha, który wystąpił w najnowszym filmie "Opiekun", opowiadającym o św. Józefie i roli jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

fot. Filmy, które zmieniają życie/facebook.com (print screen)

Rafał Zawierucha w filmie „Opiekun” wciela się w postać mężczyzny, którego małżeństwo przechodzi kryzys. Dzięki pewnym zdarzeniom odkrywa w jak niezwykły sposób św. Józef działa także w jego życiu.

To nie jest zwykła historyjka. Nawet zwyczajne skierowanie swoich myśli w kierunku świętego Józefa już może powodować cuda. A ja wierzę w cuda. W ogóle uważam, że lepiej wierzyć w cuda niż w nie nie wierzyć! – przyznał aktor.

Film „Opiekun” to współczesna opowieść o tym, jak św. Józef wkracza w codzienność zwykłych ludzi. Historią wiodącą jest opowieść o rodzinie Kordeckich. Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński.

Reklama

Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy, Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny.

Zobacz zwiastun filmu „Opiekun”:

„Opiekun” jest projektem medialnym finansowanym przez społeczność Darczyńców Stowarzyszenia „Rafael”. Obraz został zrealizowany dzięki pięciu tysiącom darczyńców, którzy wpłacili na powstanie filmu o św. Józefie. Zdjęcia do filmu realizowano w Kaliszu na przełomie maja i czerwca 2022 roku.

pa, KAI/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę