Nasze projekty

Rafał Mroczek idzie w pieszej pielgrzymce! Zobacz relację aktora z trasy na Jasną Górę

Rafał Mroczek zdecydował się w tym roku przejść pieszo 300 kilometrów w ramach Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę. Aktor postanowił na swoim Instagramie zdać relację z trasy! "W drodze, 24 WAPM" - napisał, krótko pod postem na instagramie.

fot. rafalmroczek/instagram.com

Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna wyruszyła z Warszawy na Jasną Górę w piątek rano, ze stołecznego kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Jak się okazało wśród licznych pielgrzymów jest take znany polski aktor Rafał Mroczek. Aktor postanowił podzielić się tą informacją ze swoimi fanami, publikując relację z trasy. „W drodze, 24 WAPM” – napisał, krótko pod postem na instagramie. Oprócz serii zdjęć, dodał także nagranie jak wspólnie z pozostałymi pielgrzymami śpiewa na jednym z postojów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

Oprócz postu, aktor codziennie publikuje obszerne relacje z wyprawy, dzieląc się słowami z Pisma Świętego na każdy dzień czy zdjęciami z postojów.

Reklama

Hasłem przewodnim tegorocznej pielgrzymki są słowa „Syn was wyzwoli” nawiązuje do fragmentu z Ewangelii wg św. Jana: „Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni”.

pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę