Nasze projekty

Przyślij intencję! Czwartkowy różaniec z klerykami

W każdy czwartek klerycy z praskiego seminarium powierzają w modlitwie złożone przez wiernych intencje. Zachęcają do włączenia się w modlitwę także online.

fot. Cathopic

Klerycy podkreślają, jak bardzo doceniają modlitwy, które wierni składają w ich intencji. Teraz mają okazję odwdzięczyć się wszystkim tym, którzy tak gorliwie polecają ich przyszłe kapłaństwo w modlitwie. Wiele osób modli się za kleryków naszego seminarium, za co bardzo dziękujemy. Także i nasi alumni modlą się w powierzonych intencjach, m.in. podczas czwartkowego Różańca. I właśnie do tej wspólnej modlitwy różańcowej w poleconych intencjach chcielibyśmy zaprosić – piszą klerycy na stronie praskiego seminarium.

Klerycy zapraszają do wspólnej modlitwy w każdy czwartek o godz. 21:00 na kanał YouTube, by wspólnie modlić się w powierzonych intencjach. Intencje można wysyłać przez przygotowaną na stronie internetowej Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawski-Praskiej skrzynkę intencji.

W ciągu roku formacyjnego nasza wspólnota seminaryjna modli się wspólnie w każdy czwartek o godz. 21.00 modlitwą różańcową prosząc o powołania kapłańskie oraz w powierzonych intencjach. Od 7 stycznia 2021 roku modlitwa ta jest dostępna w Internecie on-line, dzięki czemu możemy nawiązać wspólnie duchową łączność. Rozważania do do tajemnic różańcowych przygotowują każdorazowo klerycy – dodają na stronie.

Reklama
Reklama

wsddwp.edu.pl/kw/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę