Nasze projekty

Przez internet umówisz się na spowiedź i zarezerwujesz mszę. Cyfrowa parafia w Poznaniu

Chrzest, spowiedź, mszę świętą, ślub - to wszystko można "załatwić" przez internet w parafii Imienia Jezus Poznaniu. "Jesteśmy pierwszą w Polsce wspólnotą z Biurem Parafialnym obsługiwanym cyfrowo" - piszą w swoich mediach społecznościowych.

fot. Parafia Łacina/Facebook

O każdej porze dnia i nocy oraz bez wychodzenia z domu w poznańskiej parafii można „załatwić” chrzest, zamówić mszę świętą, ślub, a nawet umówić się na spowiedź. Wystarczy kliknąć na stronie internetowej w zakładkę „załatw” i wybrać opcję, która nas interesuje.

„Przez naszą stronę www.parafialacina.pl w zakładce załatw, możesz „załatwić” wszystko, o każdej porze dnia i nocy. Zamówisz intencję Mszy Świętej korzystając z kalendarza, bez problemu zgłosisz chrzest lub ślub. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne, ale jednocześnie jest zintegrowane z ogólnodiecezjalnym systemem do obsługi parafii SYNODII” – czytamy w mediach społecznościowych parafii.

„Cieszą nas takie rozwiązania, bo „biuro parafialne” nie musi być miejscem załatwiania tylko spotkania” – dodaje parafia.

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę