Nasze projekty

„Przestrzeń do rozmów młodych o tym, co ważne”. Już w piątek Forum GEN.PL

Wśród gości zaproszonych na Forum GEN.pl w Katowicach znaleźli się m.in. Zofia Świerczyńska, sekretarz redakcji portalu Stacja7 czy ks. Krzysztof Porosło, duszpasterz akademicki. Wezmą oni udział w panelu zatytułowanym "Wolność do... wolność od… jak młode pokolenie postrzega swoją wolność?".

fot. zurijeta/freepik.com

Forum GEN.PL to wydarzenie przygotowane przez młodych dla młodych, zaprojektowane tak, by rozwój łączył się z dobrą zabawą, wiedza doświadczonych ekspertów przenikała się z dyskusją przedstawicieli młodego pokolenia. Wszystko po to, by stworzyć miejsce do dialogu i wzajemnej inspiracji. Zaproszenie do podzielnia się swoją wiedzą i doświadczeniem przyjęli m.in. Tomasz Rożek, Jakub Wiech, dr Maciej Kawecki czy Zofia Świerczyńska, sekretarz redakcji portalu Stacja7, która weźmie udział w panelu pt. „Wolność do… wolność od… jak młode pokolenie postrzega swoją wolność?”. Razem z sekretarz redakcji portalu Stacja7 w panelu będą uczestniczyć: Łukasz Sakowski, ks. Krzysztof Porosło oraz Katarzyna Lachman. Moderatorem będzie Daria Socha.

Debatom towarzyszyć będą także prowadzone przez uznanych ekspertów warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje rejestracja przez stronę forumgen.pl.

Bogaty program, pełen ważnych dla młodych tematów

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelekcji zaproszonych gości, wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach, ale mogą także porozmawiać z prelegentami, przedstawić im swoje pomysły i zainspirować się. 9 czerwca katowicki Muchowiec stanie się miejscem międzypokoleniowej debaty m.in. na tematy technologiczne, biznesowe, prawnicze, ekonomiczne, medialne czy polityczne. Poruszone zostaną również kwestie, takie jak: wellbeing, podróże, polityka miejska czy medytacja.

Reklama

Forum GEN.PL będzie także dla młodych ludzi okazją do rozmów z rówieśnikami oraz do zdobycia cennych kontaktów biznesowych i osobistych, które mogą zaowocować w przyszłości wspólnymi projektami.

Na Forum GEN.PL widzimy się już 9 czerwca na katowickim Muchowcu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązują jednak zapisy. Szczegóły można znaleźć na stronie: forumgen.pl.

WIĘCEJ O FORUM GEN.PL >>>TUTAJ>>>.

Reklama

materiały prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę