Nasze projekty

Przemyśl i inne polskie miasta na pomoc Ukrainie!

Nie jesteśmy już bezradni - akcje pomocowe organizowane są na terenie całego kraju, a na wschodniej granicy obywatele Ukrainy otrzymują realną pomoc. Zobaczcie, ile dobra dzieje się, pomimo tak trudnych chwil!

fot. Dawid Tymoteusz Serafin/Twitter.com

W Przemyślu i wszystkich miastach wschodniej granicy gromadzą się ukraińscy uchodźcy. Na miejscu wiele akcji pomocowych dba, aby zostali odpowiednio zaopatrzeni i otrzymali konkretną pomoc medyczną, psychologiczną i humanitarną.

Jak podaje dziennikarz Onetu – red. Dawid Serafin – trwa segregacja darów dla potrzebujących. Mieszkańcy Przemyśla i okolic przynoszą jedzenie, wodę, ubrania. Niektórzy z nich zapewnili odstąpili część swoich mieszkań dla potrzebujących.

Arcybiskup Adam Szal aby wyrazić swoją solidarność z obywatelami Ukrainy także pojawił się dziś na dworcu PKP w Przemyślu. Metropolita Przemyski podziękował zaangażowanym w pomoc i zapewnił o modlitwie w intencji pokoju.

W całym kraju, w wielu dużych i małych miejscowościach pojawiają się zbiórki niezbędnych produktów, które następnie zostaną przekazane na pomoc przybyłym do Polski ukraińskim uchodźcom. Być może w Twoim mieście także organizowane są takie akcje pomocowe? Jeśli możesz – dołącz i ty! Razem na pomoc Ukrainie. Jak jeszcze możesz pomóc Ukraińcom?

Reklama

Jak pomóc Ukrainie? >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę