Nasze projekty

Pielgrzymi z Pelplina dotarli do Rzymu. Nietypowa pielgrzymka zakończona sukcesem!

Trzech księży i jeden świecki z diecezji pelplińskiej wyruszyli w pielgrzymkę rowerową do Rzymu. Dziś dotarli do celu. Na rowerze pokonali 2300 kilometrów.

fot. Twitter.com/PelplinRzym

Trzech księży diecezji pelplińskiej i jeden świecki postanowili ruszyć w pielgrzymkę do Rzymu. Trasę z Pelplina pokonali na rowerze. Dziś dotarli na miejsce.

W pielgrzymce brali udział: Ks. Tomasz Huzarek, rektor seminarium w Pelplinie, ks. Arkadiusz Drzycimski, prefekt studiów, ks. Janusz Chyła, wykładowca i proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach, a także pan Mariusz.

Reklama

Pielgrzymka!

Pielgrzymi podkreślali, że ich wyprawa nie jest zwykłą wycieczką, ale prawdziwą pielgrzymką. Towarzyszyły jej określone intencje, które uczestnicy zawieźli prosto do Rzymu.

O bieżących sukcesach, o warunkach pogodowych i relacji na trasie informowali na swoim profilu na Twitterze PelplinRzym. Dziś pielgrzymi dojechali na miejsce, o czym także powiadomili swoich odbiorców. To nie pierwsza i nieostatnia pielgrzymka mężczyzn. W planach mają oni wyprawę do Jerozolimy, a za nimi jest już pokonany szlak do Santiago de Compostella.

kw/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę