Nasze projekty

Padł ostatni klaps na planie filmu “Powołany 2”. Kiedy trafi do kin?

“Powołany 2” to film, który powstaje dzięki zaangażowaniu tysięcy osób. W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć wielu znanych aktorów. Planowana jest już data premiery filmu, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie.

fot. Fundacja Filmowa "Powołany"/youtube.com (print screen)

W filmie występuje wielu znanych aktorów

Film “Powołany 2” jest kontynuacją pierwszej części, która dotarła do milionów ludzi. Na platformie Youtube przekroczyła już 3 400 000 wyświetleń. Widząc potrzebę pokazywania ponadczasowych wartości społeczeństwu zdecydowaliśmy się na jego kontynuację. Filmy to dziś jedna z najbardziej atrakcyjnych form komunikacji. Chcemy w ten sposób nieść dobro i nadzieję do wszystkich ludzi – powiedział reżyser i producent filmu Jan Sobierajski.

ZOBACZ: „Powołany” – film opowiadający o miłości Boga w sakramencie kapłaństwa

“Powołany 2” znów będzie składał się z dwóch warstw: fabularnej i dokumentalnej. Jest to atrakcyjna forma, która utrzymuje walor fabularny oraz autentyczność warstwy dokumentalnej. Na planie pojawiło się wielu znanych aktorów, zarówno tych znanych z ekranów już od wielu lat – jak Henryk Gołębiewski czy Marcin Kwaśny – jak i gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Alicja Ostolska i inni. To aktorzy, których można oglądać w rolach serialowych jak i produkcjach kinowych. Co ciekawe – będzie to debiut rodzeństwa Gąsiewskich na wielkim ekranie, ponieważ w jedną z ról wcielił się Mateusz, brat Wiktorii.

Reklama
materiały prasowe

Kiedy film trafi do kin?

W warstwie dokumentalnej film będzie pokazywał 4 niezwykłe historie, które ukazują przemianę ludzkiego życia. Są to na tyle spektakularne historie nawróceń, że stały się inspiracją dla innych. Mnogość wątków sprawia, że każdy widz odnajdzie w nich cząstkę siebie a jakość realizacji jest walorem również dla młodego widza – podkreślają twórcy.

Dzięki pomocy wielu darczyńców podnieśliśmy poziom realizacji tego filmu na tyle wysoko, że trafi on na ekrany kinowe. To sprawi, że wiele szkół będzie miało możliwość wyjścia klasami na ubogacający pokaz filmu niosącego prospołeczne wartości. Chcemy aby był do obejrzenia w całej Polsce już od 1 marca. Stajemy przed wielkim wyzwaniem i wielka szansą pokazania milionom ludzi filmu z ponadczasowym przesłaniem – zapewnia Andrzej Kocuba, producent.

ZOBACZ TEŻ: Jak pokonać samotność i odważyć się zbudować bliskie relacje?

Reklama

Film powstaje dzięki wsparciu tysięcy darczyńców oraz firm. Aby udało się go dokończyć potrzebna jest jeszcze kwota w wysokości 85 000 zł. Twórcy zapraszają do zostania współtwórcą tej produkcji.

Gotowy film musimy przekazać do dystrybutora na początku grudnia a przed nami jeszcze bardzo dużo pracy: do zrobienia pozostał cały dźwięk, muzyka, kolor korekcja, animacje i efekty specjalne. Do tego ogromna promocja. Sami nie zrealizujemy tak wielkiego wyzwania, dlatego znów zwracamy się do Was z prośbą o pomoc na tym ostatnim etapie. Poprzednie filmy pokazały, że tworząc je mamy realny wpływ na kreowanie rzeczywistości wokół nas. To tysiące świadectw widzów. Dołączając do tego projektu włączasz się w wielki ruch społeczny niosący dobre wartości do społeczeństwa. Twoje wsparcie jest bardzo ważne. Wspólnie kreujemy przyszłość w jakiej przyjdzie nam żyć – zaapelował reżyser. Linki do zbiórki >>>TUTAJ>>>.

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę