Nasze projekty

„Od złości do radości. Budowanie dojrzałości emocjonalnej u dziecka”. Konferencja on-line z udziałem ks. Marka Dziewieckiego

Stowarzyszenie „Sternik” zaprasza na wykład ks. Marka Dziewieckiego oraz konferencję, poświęconą budowaniu dojrzałości emocjonalnej u dziecka. Spotkanie odbędzie się online 1 lutego.

fot. Juliane Liebermann/unsplash.com

Wykład ks. dr Marka Dziewickiego oraz panel dyskusyjny praktyków wychowania i edukacji złożą się na konferencję on-line Stowarzyszenia „Sternik” o wpływie emocji na wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ks. dr Marek Dziewiecki, autor kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień poruszy temat „Wychowanie a emocje”.

Jaką rolę odgrywają emocje w procesie wychowania małego dziecka? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami maluchów? Jaki wpływ mają emocje rodziców na wychowanie ich pociech? Między innymi odpowiedzi na te pytania spróbują znaleźć uczestnicy konferencji.

Reklama

W panelu „Jak budować dojrzałość emocjonalną u dziecka” wezmą udział dr Andrzej Łopuszański, psychiatra i ojciec czwórki małych dzieci, Katarzyna Dobrzyńska, pedagog i matka wielodzietnej rodziny, Katarzyna Astrachancew, pedagog (przedszkole „Strumienie”) i Paweł Zuchniewicz, pedagog (szkoła „Żagle”). Panel poprowadzi Katarzyna Supeł-Zaboklicka, dziennikarka Radia Warszawa.

Konferencja odbędzie się w środę, 1 lutego o godzinie 18.30. Zapisów można dokonać poprzez formularz na stronie organizatora, link >>>TUTAJ>>>.

materiały prasowe, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę