Nasze projekty

Kanał Tomasza Samołyka został zhakowany. „Wciąż mam dużą nadzieję, że zostanie odzyskany”

Znany katolicki youtuber Tomasz Samołyk poinformował w weekend, że jego kanał padł ofiarą ataku hakerskiego i został usunięty z platformy Youtube. Twórca założył już nowy kanał i zaprasza do jego subskrybowania!

fot. Tomasz Samołyk 2/Youtube.com

O całej sprawie Tomasz Samołyk poinformował za pomocą swoich profili w mediach społecznościowych. Do ataku hakerskiego doszło w piątek późnym wieczorem. Twórca nie mógł się zalogować na swój kanał, którego nazwa została zmieniona, a zgromadzone filmy częściowo usunięte.

Pomimo szybkiej reakcji w niedzielę, 20 listopada kanał został całkowicie usunięty z platformy Youtube. Wykorzystałem wszystkie możliwe środki. Nieocenioną pomocą było dla mnie wsparcie wielu, wielu osób – podkreśla Tomasz Samołyk w filmie opublikowanym już na nowym kanale.

Nie ukrywam, że wciąż mam dużą nadzieję, że ten kanał zostanie odzyskany. Bo jednak bardzo dużo ludzi mówi mi, że to się dzieje – dodaje.

Reklama

Tomasz Samołyk to twórca internetowy – youtuber, który od kilku lat prowadził na Youtubie jeden z popularniejszych kanałów katolickich na Youtubie. W każdy poniedziałek publikował filmy, w których poruszał ważne tematy społeczne odnosząc się do nich z perspektywy katolickiej.

pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę