Nasze projekty

Bawer Aondo-Akaa mimo, że sam toczy walkę o przeżycie – walczy o Polskę

"Bawer - Moja Walka" to film dokumentalny opowiadający historię dr. Bawera Aondo - Akaa, współczesnej ikony ruchu patriotycznego w Polsce, który pomimo swojej niepełnosprawności walczy w obronie wartości. "Jest przykładem i zachętą dla innych" - podkreślają twórcy.

fot. materiały prasowe

Bawer codziennie toczy walkę o przeżycie, ale równocześnie jest aktywny na licznych konferencjach, marszach i w mediach społecznościowych. Tam również toczy swoją tytułową walkę – WALKĘ O POLSKĘ. Dzięki takiej postawie bohater filmu jest przykładem i zachętą dla innych do zaangażowania się w proces kształtowania przyszłych pokoleń Polaków; wzbudza też podziw u młodych ludzi. Dokument to także opowieść o postawach ludzkich i działaniach, których źródła znajdują się w formacji narodowo-patriotycznej, katolickiej, społecznej i rodzinnej. Stanowią one inspirację i motywację dla wyborów współczesnych Polaków. Dzięki filmowi poznajemy bliżej środowisko narodowo – patriotyczne podkreślają twórcy filmu.

ZOBACZ TEŻ: Cierpienie. Prezent od Boga

Już w najbliższą niedzielę, 26 listopada o godzinie 13.35 na antenie TV Trwam film będzie miał swoją telewizyjną premierę. Natomiast w poniedziałek, 27 listopada twórcy zapraszają do kina u Salezjanów w Krakowie, „Art43 – Sala Kinowa w Garażu”, gdzie o godzinie 19.00 odbędzie się kinowa premiera dokumentu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, rezerwacji można dokonać >>>tutaj>>>.

Reklama

Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Michał Król oraz ks. Roman Sikoń SDB. Film wyprodukował Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu.

Zwiastun filmu można zobaczyć już w internecie:

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.

materiały prasowe/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę