Nasze projekty

Dzień skupienia dla mężczyzn we Wrocławiu. W realu, nie online

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią wspólnota Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu zaprasza chętnych mężczyzn na dzień skupienia "24h dla Pana". Limit miejsc 50 osób.

Reklama

Wydarzenie odbędzie się już w dniach 15-16 maja 2020 w kościele pw. Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68 we Wrocławiu.

„24h dla Pana” to doskonała okazja, aby oderwać się od pandemicznego zamieszania, zajrzeć w głąb siebie, skupić na tym co ważne i przeżyć ten czas w jedności z Jezusem Chrystusem. Ostatnie tygodnie to trudny okres dla każdej osoby wierzącej. Lęki, niepokoje, zamieszanie w życiu codziennym i zawodowym wpływają na relacje z bliskimi a przede wszystkim z Panem Bogiem. „Medytować to znaczy być obecnym, ale przed Bogiem” (Romana Guardini). To również bardzo ważny wysiłek duchowy, bo na drodze do medytacji napotyka się wielkie wewnętrzne trudności. Każda pokonana przeszkoda do krok w kierunku Dobra. A dobrze przeżyty czas na medytacji, to olbrzymi dar, który wzmocni męża, ojca, syna w każdym dniu jego życia.

przekonują organizatorzy.

Reklama
Reklama

Spotkanie poprowadzi o. Włodzimierz Andrzej Zatorski OSB polski benedyktyn. W latach 2005–2009 był przeorem Klasztoru Benedyktynów w Tyńcu. Wygłosi też konferencję zatytułowaną „Praktyka medytacji”

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Chętni proszeni są o dokonanie zapisów na stronie Mężczyźni we Wrocławiu>>  (formularz jest na dole strony). Koszt organizacyjny 25 zł do uregulowania podczas rejestracji od 18.45 w piątek.

ad, mat. pras./Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite