Jak w Polsce wygląda proces szczepień przeciwko koronawirusowi?

27 grudnia w Polsce rozpoczął się proces szczepienia przeciwko koronawirusowi. W pierwszej kolejności preparaty trafiły do medyków, którzy są tzw. „grupą zero”. Jak wygląda cały proces szczepień w naszym kraju?

#SzczepimySię. Najważniejsze informacje dotyczące szczepień [AKTUALIZOWANY]

W przyszłym tygodniu papież Franciszek zaszczepi się przeciwko koronawirusowi

Informację o tym, że papież Franciszek zaszczepi się przeciwko koronawirusowi podała Francuska Agencja Informacyjna (AFP).

Opublikowano mapę punktów szczepień przeciwko koronawirusowi

Na stronach rządowych opublikowano spis punktów, gdzie będzie przeprowadzane szczepienie przeciwko koronawirusowi. Mapa będzie na bieżąco aktualizowana.

Zespół Ekspertów ds. Bioetycznych KEP: Szczepienie jest wyborem dokonanym w sumieniu

Decyzja o szczepieniu jest kwestią wyboru danej osoby dokonanym przez nią w sumieniu – podkreśla Zespół Ekspertów ds. Bioetycznych Konferencji Episkopatu Polski w Stanowisku na temat szczepionek.

Franciszek: Wszyscy powinni przyjąć szczepionkę

Papież Franciszek w wywiadzie telewizyjnym stwierdził, że każdy kto ma możliwość, powinien przyjąć szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Sam też zadeklarował, że zgłosił się do szczepienia.

Czy szczepionki przeciwko COVID-19 są bezpieczne?

SPRAWDŹ: Tomasz Rożek: Chciałbym dzieciakom podarować frajdę  

Prymas Polski: Zaszczepię się przeciwko COVID-19

„Zaszczepię się, ale ta decyzja powinna być w przypadku każdego świadoma i dobrowolna” – zadeklarował na antenie Radia ZET prymas Polski Wojciech Polak odnosząc się do pytania o szczepionkę przeciwko COVID-19.

Wspieraj nas - złóż darowiznę