Wilki dwa. Odcinek 11: Wilk Jeden

Dzisiaj wieczorem większość z nas pewnie usiądzie do wigilijnego stołu, ktoś może nie usiądzie, ale cokolwiek będziemy dzisiaj robić - czy będziemy świętować czy nie - to dzisiaj będzie ten wieczór, kiedy narodzi się Wilk, kiedy narodzi się Dziecię Wilk.

Reklama

http://wilkidwa.stacja7.pl/

Chcielibyśmy Wam bardzo życzyć, żebyście tych narodzin naprawdę doznali, żebyście doznali tego zwycięstwa, które On przynosi, wszystkie złe wilki, których pewnie macie mnóstwo, wszystkie te złe wilki, których my mamy całe stada, żeby dzisiaj spotkały tego jednego Dobrego Wilka, tego który potrafi wygrać, tego, który jest Wilkiem  pełnym pokory i cichości, ale to tylko pozornie jest słabe. To jest Wilk, który naprawdę  chce odnieść zwycięstwo. I bardzo wam życzymy, żebyście dzisiaj tego wieczoru i potem przez całe wasze życie, doznali zwycięstwa tego Dobrego Wilka – mówi o. Adam Szustak.

Reklama

Robert Friedrich: Dziękujemy Wam za czas spędzony z nami w Adwencie podczas tych rekolekcji. Myślę, że to, co mówiliśmy wiele razy bardzo osobiście i bardzo mocno, otwarcie, bez żadnego ściemniania, że Was chociaż trochę przygotowało do tego, żeby ten stół wigilijny był inny w tym roku niż zawsze, że to coś pomogło, że to coś dało, że to sprawi, że pozwolicie działać Dobremu Wilkowi w waszym życiu po to, żeby ten zły wilk był coraz mniejszy, a na końcu zdechł. Pamiętajcie, że tak naprawdę nie ma dwóch wilków – jest jeden potężny zwycięski Wilk, ten drugi to jest zwykłe chuchro. Niech ten Wilk zwycięży i niech takie będą te Święta.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę